Konzultační a analytické služby
   Hlavní činností společnosti je poskytování analytických a konzultačních služeb zaměřených na organizaci IS/IT útvarů zákazníka, zpracování vnitropodnikových standardů pro vývoj a implementaci podnikového informačního systému, řízení projektů.

Internet
   Společnost má na páteřní síti Casablanca INT umístěné vlastné servery, proto můžeme zajistit, že prezentace Vaši firmy bude vždy rychle a spolehlivě dostupná. Zajistíme kompletně Vaši Internetovou prezentaci od registraci domény, grafického návrhu až po údržby stránek a Vašeho firmemního e-mailu.

Ceník služeb Internet:
Registrace domény .cz 1.200,- Kč
Správa domény .cz 770,- Kč / rok
Registrace domény .sk 1.000,- Kč
Správa domény .sk 1.000,- Kč / rok
Registrace domény .com, .org, .net 700,- Kč
Správa domény .com, .org, .net 700,- Kč / rok
Registrace a správa ostatních domén na požádání
   
Umístení stránky do 500MB 500,- Kč / měsíc
E-mail (pop-3) do 10 schránek 200,- Kč / měsíc
 


V případě komplexního internetového řešení cena dohodou.

Řešení bezpečnosti podnikových sítí
   Na základě dlouhodobých zkušeností umíme pro Vaši společnost navrhnout a zrealizovat zabezepečení Vaší vnitropodnikové sítě a následně ji firewallem připojit do Internetu. Návrh naší bezpečnostní strategie Vám zajistí bezpečnost dat před útokem z Internetu, ale i uvnitř Vaší lokální sítě.
   Zabezpečujeme instalace Linux serveru na různých hw platformách, který je dle Vašich potřeb možné využít jako firewall, mail server, web server nebo databázový server (Oracle, Sybase).

Grafika a web prezentace
   Zabezpečíme pro Vaši společnost kompletní prezentaci a to včetně prezentace na Internetu ve standardu světové úrovně. Vaši prezenataci vybudujeme s použitím nejmodernejších technologii jako DHTML, JAVA, FLASH a podobně.